صنعت ساختمان شهر مشهد، در سال‌های اخیر رشد کیفی قابل ملاحظه‌ای داشته است. اما در جریان رونق، نگاه بازاری سرمایه‌گذاران و سازندگان افزایش‌یافته است و باعث کمرنگ شدن ارتباط آنان با طراحان و معماران شده‌است.

متاسفانه رواج طراحی‌های تکراری، فاقد شناسنامه و بدون تفکری خاص، به‌صورت فراگیر در اکثر پروژه‌های مسکونی حال حاضر شهر مشهد مشهود است.

کارگروه جمعیت سازندگان مناطق مشهد تصمیم دارد، براساس وظیفه و مسئولیتی که در قبال اصلاح این روند در صنعت ساختمان شهر مشهد به عهده دارد، گام نخست را در این راستا بردارد و اقدام به تشکیل کمیته تخصصی معماری نموده، تا زمینه‌ساز ارتباط هر چه بیشتر سازندگان و فعالین صنعت ساختمان با معماران و طراحان شود. کمیته معماری که به ریاست مهندس علی ارباب اداره می‌گردد، راهنمای متقاضیان در این حوزه هستند.

سید علی حسینی

عضو کمیته

..

اطلاعات تماس

مهندس علی ارباب

رییس

کارشناس ارشد معماری

اطلاعات تماس

علی نجاریان

دبیر کمیته

مهندس معمار -

اطلاعات تماس

مهندس امیرحسین الماسی

عضو کمیته

دانش آموخته رشته معماری و کارشناسی طراحی داخلی- دارای سابقه کاری ۱۲ سال در رشته معماری و پروژه های آپارتمانی برای فروش

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

اهداف کمیته معماری عموماً شامل توسعه و ارتقاء استانداردهای معماری، حمایت از طراحی شهری پایدار برای افراد است. سیاست‌های کلی کمیته معماری شامل تشویق به ایجاد ساختمان‌های استاندرد، ترویج استفاده از فناوری‌های نوین در طراحی و معماری، و همچنین توسعه حرفه معماری برای ارتقاء کیفیت زندگی مردم در جوامع مختلف است.


 

  

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل