با افزایش جمعیت کلان‌شهرها، ساخت‌وسازهای شهری نیز گسترش پیدا کرده است و ساخت مصالح جدید با استفاده از آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا برای استفاده بهینه و ارائه خدمات نوین به شهروندان نیز انجام می‌شود.

استفاده از فناوری‌ها و بهبود کیفیت مصالح ساختمانی و بهره‌مندی از مصالح نوین در ساخت‌وسازهای شهری در تعامل با شرکت‌های دانش‌بنیان صورت می‌گیرد و در این بین نقش مؤثر دانشگاهیان، فرهیختگان و نخبگان شهر در ارائه محصولات نوین در حوزه عمرانی بسیار مؤثر و تاثیرگذار است.

این انتظارها در بحث هزینه، دوام، سرعت اجرا و زیبایی بوده است و مباحث هزینه‌ای از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در شرایط فعلی پاسخگوی این نیاز بوده.

کمیته تهیه و تامین مصالح ساختمانی، در راستای پاسخگویی بیشتر در راستای تهیه و تامین مصالح ساختمانی در این صنعت به ریاست جناب آقای "سید علی دبیری" تشکیل شده است.

مهندس ایمان تاتاری

دبیر کمیته

 کاردانی کامپیوتر – مهندس عمران )

اطلاعات تماس

سید علی دبیری

رئیس

 عضو انجمن مدیریت کسب و کار ایران- رئیس کمیسیون آموزش مصالح ساختمانی استان- مدیرعامل بوتیک خلاقیت_ عضو هیئت مدیره شرکت بازرگانی (پارتاوا) برگزارکننده نمایشگاه های صنعت و مصالح ساختمانی

اطلاعات تماس

در این رابطه، کشورهای پیشرفته دنیا، به دنبال «ساختمان کم‌ مصرف» و «ساختمان سبز» برای سازگاری با محیط‌ زیست و کاهش مصرف انرژی هستند و توجه ویژه‌‌ای به مصالح مورد استفاده در آپارتمان‌‌ها، مجتمع‌‌های مسکونی، اداری و تجاری دارند.

 

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل