پیشرفت فزاینده ی تکنولوژی، امروزه نقش به سزایی را در تسهیل خدمات رسانی کسب و کارها به مشتریان ایفا می‌کند.  وب سایت‌ها و شبکه های اجتماعی بسترهایی مملو از پتانسیل و فرصت هایی برای ارائه‌ی خدمات و اطلاع رسانی به آحاد مختلف جامعه هستند. ارتباط موثر با مخاطب و شناخت دقیق از نیاز های درخواست کنندگان، در گرو مطالعه و شناخت دقیق از علوم رسانه‌های اجتماعی است. استفاده از فرصت‌هایی که امروزه با دسترسی به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی میسر شده اند گام بزرگی در جهت تشخیص ترجیحات مشتریان و تحقق اهداف فروش و بهبود خدمت رسانی به شمار می‌رود.

کمیته IT  به ریاست مهندس مجید رضایی در راستای ارائه‌ی خدمات فنی وتامین زیرساخت‌های مربوطه فعالیت می‌کند. این کمیته در صدد است به منظور بهره گیری هرچه تمام تر از تکنولوژی برای طراحی و توسعه‌ی وبسایت و پیشبرد اهداف با تمرکز بر خدمات دیجیتال مارکتینگ و ارائه ی هر چه بهتر خدمات گام بردارد.

مهندس مجید رضایی

ریاست کمیته

مهندس مجید رضایی

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

در عصر دیجیتالی کنونی، به کار گیری استراتژی های نوآورانه  و پیشرفته از الزامات است. فناوری اطلاعات به عنوان ابزاری برای افزایش بهره‌وری و در جهت تحقق بخشیدن و به روز نگاه داشتن اهداف کلی سازمان عمل می‌کند. ایجاد توسعه از طریق راهکار‌های مبتنی بر فرایندهای دیجیتالی و استفاده از الگوریتم‌های مقیاس پذیر و کارامد از تعهدات اصلی این کمیته است. پیشبرد دانش فنی جز با تحقیق و پژوهش و به روز نگاه داری در زمینه‌های علمی میسر نیست. از این رو پیشرو بودن در فناوری اطلاعات از اهداف اساسی مجموعه به شمار می‌رود.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل