كميته برندينگ كارگروه سازندگان مشهد با ریاست مهندس شاهین شجاع نیا، پس از چند سال فعاليت كارگروه در سال ٩٨ با حضور متخصصين اين حوزه تشكيل شد. گروه متشکل از افراد یا صاحبان کسب و کارهایی است که با همکاری و هماهنگی، راهبردها و تصمیماتی را برای تعیین و تقویت برند یک محصول یا خدمات مشخص ارائه می‌دهند.

 اعضای کمیته برندینگ معمولاً از افراد با تخصص‌های متنوع از جمله بازاریابی، تبلیغات، طراحی، روانشناسی مصرف‌کننده و مدیریت برند تشکیل می‌شوند. این کارگروه قصد دارد با خلق ارزش در مخاطب، آن‌ها را به مشتری راغب و همیشگی برای برند تبدیل‌کند.

مهندس شاهین شجاع نیا

ریاست کمیته

مهندس شاهین شجاع نیا ( کارشناسی گرافیک – کارشناس ارشد بازاریابی و تبلیغات)

اطلاعات تماس

هدف از شكل‌گيری اين كميته، معرفي هر چه بهتر و سريع‌تر سلسله فعاليت‌های كارگروه به مخاطبين هدف و برقراری ارتباط دوسويه ميان آن‌ها است. از این جهت، فعاليت‌های گسترده كارگروه كه در سال گذشته رشد قابل توجه‌ای داشته‌است؛ نياز به یک بازوی رسانه‌ای و فعال در عرصه اطلاع رسانی، تبليغات، بازاريابی و روابط عمومی دارد.

از دیگر سیاست‌های این کمیته، ایجاد و حفظ ارزش برند، افزایش شناخت و اعتبار برند در بازار و جلب مخاطبان مورد نظر است. اميدست با هم‌افزايی و بهره‌مندی از تجربيات همه همكاران گران‌قدر برند تجاری، كارگروه به اهداف والای خود، دست پيداکند.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل