آموزش، رکن اصلی رشد و پیشرفت ابعاد اجتماعی و فردی است که منجر به سازندگی و بهبود انسان می‌شود. آموزش، توانایی‌ها و شایستگی افراد را افزایش می‌دهد و با کسب مهارت‌های جدید، موجب بهبود عملکرد شغلی در افراد می‌شود. هدف‌های آموزشی، مبین تغییرات موردنظر در رفتار افراد است. تعدادی با آرمان‌های آموزشی مرتبط هستند و تعدادی دیگر به منزله روش‌ها و اصولی هستند که نتیجه دلخواه را حاصل می‌کنند.

 از طرف دیگر پیشرفت و توسعه هر یک از مشاغل و فعالیت‌های اجتماعی، اقتصادی و ... وابسته به تحقیقات علمی و پژوهشی است، لذا سرمایه‌گذاری در پژوهش، امری ضروری در رشد و بالندگی مشاغل و فعالیت‌ها است. کمیته آموزش با ریاست دکتر علی اسماعیل زاده با پایبندی به این آرمان‌ها تشکیل شده‌ است.

مهندس مصطفی پاکدامن شهری

دبیر کمیته

کارشناسی ارشد سازه، دارای پایه ۱ نظارت و اجرا و پایه ۲ محاسبات- مدیر گروه عمران موسیه آموزش عالی کیمیا -مدرس دوره‌های ورود به حرفه مهندسی عمران طراح انواع سازه‌های فولادی بتنی و صنعتی و سازه‌های خاص

اطلاعات تماس

مهندس محمدرضا لشگری

دبیر کمیته

مدیر عامل شرکت مهندسی ابنیه یاس، مالک و سازنده پروژه های برند (یاس)، دانشجو دکتری دانشگاه تهران، ۲۸ ترم سابقه تدریس در دانشگاه، تجربه ساخت پروژه های اقامتی، درمانی و مسکونی، علاقمند به مسائل حقوقی و تولید محتوا در این خصوص، 

اطلاعات تماس

علی اسماعیل زاده

رییس کمیته

دکتر علی اسماعیل زاده ( مهندس عمران – کارشناسی ارشد مدیریت ساخت – کارشناسی ارشد ژئوتکنیک – دکترای ژئوتکنیک )

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

بدون پژوهش، دانش و آگاهی افزایش پیدا نخواهد کرد و امور آموزشی هم، پویایی خود را از دست می‌دهد. در واقع پژوهش، راهی برای ارتقاء سطح دانش و آگاهی و همچنین ایجاد افق‌های روشن‌تر در تمام عرصه‌های فعالیتی است.

همه اصناف و مشاغل، برای هماهنگی و عملکرد بهتر در بازار کار خود در سطح جهانی و ملی، باید با حرکت سریع علوم و فنون، همراه شوند و اطلاعات تخصصی و صحیح در آن زمینه‌کاری را در اختیار کارکنان و همکاران خود قرار دهند، تا وظایف محوله با بالاترین بازده و به بهترین شکل، انجام پذیرد.

همچنین کمیته تخصصی آموزش سعی در ارتقا هرچه بیشتر سطح دانش و آگاهی اعضای محترم کارگروه سازندگان مشهد دارد.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل