این کمیته در صدد است تا با تلاش های ریاست محترم جناب آقای امید زراعتی برای تحقق اهداف کمیته گام بردارد. کمیته‌ی ارتباط با صنعت با هدف ایجاد پل‌های ارتباطی مؤثر بین دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و صنایع مختلف، تلاش دارد تا بستر مناسبی برای انتقال دانش و فناوری فراهم آورد. از طریق ایجاد تعاملات سازنده و همکاری‌های بین‌بخشی، این کمیته هم نقشی کلیدی در بهبود فرآیندهای تولیدی و ارتقاء سطح نوآوری در صنایع دیگر کمیته‌ها ایفا می‌کند.

 

امید زراعتی

ریاست کمیته

فوق لیسانس عمران محیط زیست- ۱۴ سال معاون شهرک صنعتی توس- تامین اب واحدهای صنعتی- تصفیه فاضلاب واحدهای صنعتی و نگهداری- تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

کمیته‌ی ارتباط با صنعت با هدف تقویت ارتباطات بین جامعه‌ی علمی و صنعتی، سیاست‌هایی را در جهت افزایش نوآوری در صنایع مختلف تدوین کرده است. از جمله اهداف اصلی این کمیته می‌توان به ترویج فرهنگ تحقیق و توسعه در صنایع، برگزاری دوره‌های آموزشی و کارگاه‌های تخصصی، تسهیل همکاری‌های پژوهشی و صنعتی و حمایت از پروژه‌های مشترک اشاره کرد. این کمیته همچنین با تأکید بر بهبود و تسریع خدمات صنعتی، تلاش می‌کند تا نیازهای بازار را شناسایی کرده و به آن‌ها پاسخ دهد و از این طریق به رشد و توسعه‌ی دیگر کمیته‌ها کمک کند.
 

 

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل