کمیته‌ی تولید درب، به عنوان یکی از نهادهای متخصص در زمینه‌ی تولید انواع درب‌های استاندارد و با کیفیت، مسئولیت دارد تا به تولید درب هایی بادوام، ایمن و مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی بپردازد. این کمیته در حین تلاش برای افزایش رضایتمندی مشتریان، به تحقیق وتوسعه‌ی مستمر در زمینه‌ی مواد اولیه و طراحی‌های نوین و فناوری‌های پیشرفته‌ی تولیدی نیز می‌پردازد.
کمیته درب به ریاست جناب آقای عباس رضایی، ضمن تاکید بر اصول پایداری محیط زیست در جهت کاهش اثرات زیست محیطی و ارائه‌ی محصولات سازگار با محیط  زیست تلاش می‌کند.

اعضای کمیته

عباس رضایی

ریاست کمیته

..

اطلاعات تماس

رامین کشاورز

دبیر کمیته

دانش آموخته mba - دانشجو Dba- عضو اتحادیه آهن آلات و درب و پنجره- مشاور شرکت فولاد رسام گلستان- ۲۰ سال فعالیت در زمینه درهای ساختمانی

 

 

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

این کمیته با هدف اصلی ارتقاء کیفیت و تنوع محصولات درب در سطح شهر و سپس استان بوده و متعهد به تحقیق و توسعه‌ی مداوم در زمینه‌ی مواد اولیه و فناوری‌های تولیدی است تا بتواند محصولاتی با استانداردهای بالا و مطابق با نیازهای روز بازار ارائه دهد. همچنین، کمیته‌ی تولید درب به دنبال تقویت همکاری‌ها و ایجاد شراکت‌های استراتژیک با سایر نهادها و سازمان‌ها برای تبادل دانش و تجربه است. سیاست‌های کلی این کمیته شامل ترویج استفاده از مواد اولیه‌ی دوستدارمحیط زیست، بهبود فرآیندهای تولید به منظور کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایتمندی مشتریان، و توسعه‌ی بازارهای جدید برای صادرات است.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل