کیمته‌ی تجهیزات در راستای چشم انداز کارگروه جمعیت سازندگان مناطق مشهد، تشکیل گردیده و تلاش دارد با تکمیل سبد خدمات خود، برای تامین کالاهای مرتبط و شناسایی ظرفیت‌ها و تقاضاهای موجود در بازار گام بردارد. ارائه‌ی محصولات جدید و ارتقا سطوح عمومی کیفیت محصولات و دریافت بازخوردهای بازار، از عمده فعالیت‌های این نهاد ارزشمند است. جناب آقای محمد اسدی، در سمت ریاست محترم کمیته‌ی تجهیزات، نظارت و مدیریت بر این کمیته را عهده دار هستند.

عرفان کیومرثی

دبیر کمیته

مدیر بازرگانی و اجرایی شرکت مبتکران کیان تجارت ترک با بیش از ۱۰ سال سابقه مدیریتی در زمینه بازرگانی و مهندسی نوین فروش در مناصب متفاوت دولتی و خصوصی 

اطلاعات تماس

محمد اسدی

رئیس کمیته

..

اطلاعات تماس
اهداف و سیاست های کلی

ارائه‌ی خدمات شایسته و محصولات با کیفیت و درخور استفاده برای پروژه‌های عمرانی، در گرو تامین و تضمین این کارگروه است. پس از ارتقا کیفی هدف دیگر این کمیته گسترش بازار هدف با عنایت به حضور در کارگروه حرفه‌ای و حضور افراد تاثیرگذار و فعال در راستای بازار محصولات ساختمانی است. همت بر آن است که این کمیته سهم موثری در جایگاه یک شریک اقتصادی مطمئن و کارآمد برای بهبود آبادانی و موفقیت در سازندگی، در کنار سایر اعضا ارجمند ایفا کند.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل