سنگ بهار

صنعت استخراج و تولید سنگ‌های طبیعی قدمتی کهن و دیرینه، به وسعت تاریخ، دارد و در طی قرن‌ها و با رشد شگرف صنعت و توسعه و مدرن شدن شهرها، باز هم «سنگ» به عنوان محصولی از دل طبیعت با تنوع فراوان و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد جایگاه خود را در صنعت ساختمان و صنایع وابسته داشته و همچنان رو به رشد است.
در این راستا یکی از کشورهای غنی در حوزهٔ سنگ‌های طبیعی با کیفیت و با تنوع فراوان در جهان، کشور ایران است.
از همین رو ما در «بازرگانی سنگ بهار» با نگرشی نو به تجارت سنگ از سال1399، در ایران آغاز به کار کرده و تلاش کرده‌ایم تا با نگاهی مدرن و متفاوت خدماتی برتر و در خور شأن مشتریان خود ارائه نمائیم.
ما در ارائه این خدمات متمایز، مسیری طراحی کرده‌ایم تا قادر باشیم تمام نیازهای مشتریان خود را به بهترین شکل تامین نمائیم.
این خدمات شامل بازدید از پروژهٔ شما و مشاورهٔ تخصصی گزینش سنگ، بازدید از کارخانه‌جات و معادن سنگ، گارانتی و تضمین اصالت و مرغوبیت محصولات، گارانتی قیمت، گارانتی ارسال، تحویل محصولات و … است.
همچنین با توجه به برخورداری از دفاتر و نمایندگان مختلف داخلی و خارجی تمام خدمات ما در سطحی استاندارد و به‌صورت یکپارچه در تمام شهرهای ایران و کشورهای منطقه و حتی جهان قابل ارائه هستند.
«بازرگانی سنگ بهار» با گستردگی ارتباطات و بهره‌مندی از برترین معادن و کارخانه‌جات تولید سنگ در ایران، هیچ‌گونه محدودیتی در ارائهٔ برترین محصولات به شما مشتریان گرانقدر ندارد؛ از این رو برای سهولت در انجام سفارشات شما می‌توانید از هر کجای کشور و دنیا، استعلام و سفارشات خود را به‌صورت آنلاین نیز به ما ارسال نمائید.
رضایت شماست که سرلوحهٔ کار ماست.

ارتباط با ما

محصولات سنگ بهار

محصولی وجود ندارد.

خدمات سنگ بهار
نصب و راه اندازی
دکوراسیون داخلی و تزئینات
برحسب : پروژه ای

14,000,000 تومان

پیش نصب
دکوراسیون داخلی و تزئینات
برحسب : پروژه ای

12,000,000 تومان

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل