امروزه کارگروه جمعیت سازندگان مناطق مشهد دارای بالاترین سطح ارتباطی در شهر، استان و حتی کشور بوده و توانسته است اعتماد بسیاری از مالکین و سرمایه گذاران را در پروژه های اجرایی جلب نماید و افزایش چشمگیر حجم پیشنهادات و انتظارات از این کارگروه، نشان از این موضوع دارد.

کمیته امور قراردادها و سرمایه گذاری، در راستای پاسخگویی بیشتر به اکثر این پیشنهادات و تداوم پیشرو بودن در این صنعت به ریاست جناب آقای "حمید رضا کاویان" تشکیل شده است و نیت دارد حضور موثر خود را در بازار اشتغال و کارآفرینی شهر مقدس مشهد و استان خراسان رضوی افزايش دهد و سبب اطمينان اعضا براي سرمايه گذاري و سودآوری بيشتر گردد.

مهندس رضا محرری

دبیر کمیته

مهندس معمار و مديرعامل- مهندسين مشاور انديشه ساز هور بارثا و مدير شركت طراحان و ناظران حقوقي و عضو شركت انبوه ساز پايه يك اتي سازان آرسكا 

اطلاعات تماس

سروش موئیدیان

دبیر کمیته

..

اطلاعات تماس

مهندس حمیدرضا کاویان

ریاست کمیته

کارشناس ارشد

اطلاعات تماس

كميته سرمايه گذاري كارگروه جمعيت سازندگان مناطق مشهد، با هدف جذب و تجميع سرمايه هاي خرد و كلان اعضا تشكيل شده است.

اغلب شاهد هستيم نقدينگی های سرگردان اعضا جذب بازارهاي كاذب، سكه، طلا، ارزهاي حقيقي و مجازي و خودرو ميشود كه هيچگونه كارآفريني و توليد و ارزش افزوده مولد و سالم نداشته و براي اقتصاد شهرمان بسيار مضرر ميباشد.

وظيفه اين كميته ميباشد كه با هماهنگي كامل با ساير كميته ها و در جهت تعريف و يا پذيرش پروژه هاي سرمايه گذاري (ترجيحا ساختماني) با طرح توجيهي مناسب بمنظور افزايش كارآفريني و اشتغال در شهر مشهد و ايجاد بستر سرمايه گذاري امن براي اعضا، اقدام نمايد.

همچنين اين كميته وظيفه دارد ضمن ايجاد وحدت رويه، با رعايت كليه نكات حقوقي تخصصي، حذف و كاهش اشتباهات رايج در امور قراردادي اعضا، جايگاه ويژه سرمايه گذاران و سازندگان را در قراردادها احيا و از حقوق طرف مقابل قراردادها صيانت، نمايد.

اصلاح تخصصی قراردادها سبب خواهد شد تا از رواج باج خواهی افراد متفرقه پیشگیری شود و امنیت بیشتری را برای طرفین قرارداد فراهم آورد.

نکته قابل توجه:

کلیه فعایت‌های کمیته‌های کارگروه جمعیت سازندگان مناطق مشهد به یکدیگر وابسته و در یک راستا بوده و این خود بر افزایش اعتماد و اطمینان طرفین و ارتقای سطح کیفی اجرایی و تخصصی هریک می‌افزاید. 

همچنین نکات حقوقی قراردادهای منعقد شده در این کمیته توسط كميته حقوقي و مشاوران عالي رتبه قضايي اين كميته بررسي و تنظيم خواهد شد.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل