کمیته‌ی تهاتر با همت و پیگیری های مداوم، سعی در ایجاد اجتماعی بین سازندگان، پیمانکاران و کسب و کارهای مربوط به صنعت ساختمان سازی و ایجاد ارتباط موثر بین این گروه‌ها دارد. این همکاری با چشم انداز رفع مشکلاتی همچون موضوع کمبود نقدینگی و طولانی بودن فرآیندهای تامین مالی و تامین مواد و لوازم اولیه، صورت گرفته است و بر آن است تا در جهت تسهیل فرایند ساخت و ساز گام بردارد.

امید است به خواست ایزد منان و با تلاش‌های کارگروه سازندگان به ریاست جناب مهندس امیرحسین ثنایی، گره‌ای از مشکلات کارآفرینان و فعالان حوزه ی کسب و کار گشوده شود.

مهندس امیرحسین ثنایی زاهد

ریاست کمیته

موسس و مدیر عامل گروه مهندسی سورنا سازه ( پیمانکار تخصصی مترو و شهرداری و ساختمان- دارای مدرک مجری انبوه ساز پایه ٢ و گرید ۴) و موسس و مدیر گروه ساختمانی لیام

اطلاعات تماس

علیرضا قرایی

دبیر کمیته

مهندس علیرضا قرایی  ( کارشناس ارشد مدیریت ساخت- دانشپذیر دکترای مدیریت پروژه )

اطلاعات تماس

در کمیته‌ی تهاتر سعی بر این است تا با حذف دلالان از معاملات و ارتباط پویا و موثر میان نهادهای مختلف مجموعه‌ی سازندگان، گامی در راستای رفع مشکلات فعالیت‌های عمرانی برداشته شود. از دیگر اهداف این کمیته افزایش سرعت و کیفیت در فرایندهای ساخت و ساز است. در صورت تحقق این اهداف، تشکیل کمیته ی تهاتر گامی بلند برای بهبود فضایی برای فعالیت‌های مثمر‌ثمر در زمینه‌ی عمران و آبادانی خواهد‌ بود.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل