یکی از ارکان مهم در بخش مدیریت و بهینه سازی منابع انرژی، کمیته‌ی انرژی و تاسیسات است. این کمیته در زمینه‌ی نظارت، برنامه ریزی و اجرای پروژه‌های مرتبط با تاسیسات و انرژی وظایف مهمی را بر عهده دارد. اصول مهندسی و استانداردهای بین‌المللی، در جهت بهبود مستمر شرایط زیست ‌محیطی و افزایش بهره‌وری انرژی در سازمان‌ها و صنایع مختلف شهر مشهد از مواردی هستند که کمیته همواره به آن‌ها تاکید دارد.

دکتر محمد امیر محرری در سمت ریاست این کمیته، با به کارگیری تجربیات ارزشمند خود همواره در راستای کارایی سیستم‌های انرژی در سطح کلان شهر مشهد، فعالیت می‌کنند.


 

دکتر محمدامیر محرری

دبیر کمیته

دکتری مهندسی انرژی- مدرس سازمان نظام مهندسی- مدیر گروه دانشگاه- رییس هییت مدیره مهندسین مشاور اندیشه ساز هور بارثاوا- عضو هییت مدیره انجمن مهندسان مکانیک خراسان رضوی- عضو هییت مدیره آبادگران گلستان

اطلاعات تماس

مهندس عماد شمشیری

عضو کمیته

--

اطلاعات تماس

علی کروچی

سرپرست اجرای تاسیسات مکانیکی

فارغ التحصیل رشته مکانیک از دانشگاه آزاد و دارای پروانه اشتغال به کار پایه یک نظام مهندسی هم در طراحی و هم در نظارت از سال ۱۳۷۳

اطلاعات تماس

کمیته‌ی تاسیسات و انرژی، با هدف اصلی بهینه‌سازی مصرف انرژی و ارتقاء سیستم‌های تاسیساتی، سیاست‌های خود را بر اساس پایداری،کارایی و نوآوری در فناوری‌های انرژی شکل داده است. این کمیته متعهد به اجرای پروژه‌هایی است که منجر به کاهش هزینه‌های انرژی، افزایش امنیت تأسیسات و تقویت زیرساخت‌های مرتبط با انرژی در سطح شهر می‌شود. همچنین، کمیته‌ی تاسیسات و انرژی به دنبال توسعه‌ی رویکردهای نوین در مدیریت انرژی و تاسیسات است تا بتواند به مواجهه‌ی مؤثر با چالش‌های آتی در این حوزه بپردازد و در عین حال، به ترویج استفاده از منابع تجدید پذیر و کاهش اثرات زیست ‌محیطی ناشی از مصرف انرژی کمک کند. سیاست‌های کلی این کمیته حول محوریت تحقق اهداف ملی در زمینه‌ی انرژی و تاسیسات و همگام‌ سازی با استانداردهای جهانی قرار دارد.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل