مسکن یکی از نیازهای اصلی و دغدغه جامعه امروزی است که کمیته تحلیل و تعریف پروژه با درک عمیق از این موضوع به شناسایی پروژه‌ها می‌پردازد و با رفع مسائل مربوط به هر پروژه آن را معرفی می‌کند. این امر سبب شفافیت و بهره‌وری برای کاربران بوده است.

 این کمیته که با ریاست مهندس صادق عابدزاده پس از جمع آوری اطلاعات و تحلیل داده‌ها با توجه به نیاز بازار روز مسکن و نیز تعریف معیارهای اندازه‌گیری و ارزیابی عملکرد پروژه، از طریق تعامل و هماهنگی بین اعضای کمیته تلاش برای رونق این بازار و حس رضایت برای سازندگان و مالکان را در برنامه خود دارد. این کمیته با تکیه بر تجربه خود به شما حس اطمینان و اعتماد را برای انتخاب و تصمیم بهتر ارائه می‌دهد.

مهندس صادق عابدزاده

ریاست کمیته

رییس اتحادیه امالک مشهد به مدت 7 سال- عضو هیات مدیره اتحادیه امالک مشهد به مدت 11 سال- عضو انجمن کارشناسان خبره محلی مشهد رشته امالک و مستغالت مدیر عامل شرکت استاک سپهر پارس)

اطلاعات تماس

مهندس مهدی قارداش پور

دبیر کمیته

متخصص تحلیل ملک و تعریف پروژه در مناطق مختلف مشهد- مشاوره به سازندگان و سرمایه گذاران قبل از خرید ملک کلنگی- مشاوره و تعیین قیمت ملک مالکین املاک کلنگی

اطلاعات تماس

هدف از تشکیل این کمیته  ایفای رسالت اجتماعی خود از طریق تحلیل ملک و بازار پیش رو و تعریف پروژه های سودآور برای عموم مردم و اجرای آن توسط کمیته های متخصص کارگروه سازندگان است؛علاوه‌ بر آن با این حرکت انقلابی، منفعت حاصله در کنار تخصص کارگروه سازندگان به مصرف کنندگان و سرمایه گذاران واقعی که مردم شریف و در نهایت مردم ایران عزیز هستند، خواهد رسید.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل