این کمیته با ریاست جناب محمد مهدی سقاء رضوی تشکیل شده و با همکاری باقی کمیته‌های تخصصی دیگر فعالیت می‌کند. کمیته‌ی کاشی و سرامیک با هدف ارتقاء سطح تولید و کیفیت محصولات کاشی و سرامیک، تلاش دارد تا با بهره‌ گیری از تجربیات و دانش متخصصین، صنعت کاشی و سرامیک را در مشهد و شهرهای همجوار تقویت نماید. کمیته‌ی مذکور با برگزاری جلسات مشترک، نشست‌های علمی و کارگاه‌های آموزشی، به دنبال ایجاد هم‌افزایی و ارتقاء سطح تعاملات بین کمیته‌های مربوط به حوزه‌ی است.

محمد مهدی سقاء رضوی

ریاست کمیته

مدرک کارشناسی ارشد بازاریابی- تجربه ۱۵ سال فعالیت در زمینه کاشی و سرامیک از قبیل تولید، بازرگانی داخلی و خارجی و عرضه خرد و کلی کالا

اطلاعات تماس

حسن اسماعیلی

دبیر کمیته

فعالیت به مدت 30 سال در حوزه‌ی صنعت ساختمان، در سال 1374 با برادران بزرگوار مجموعه‌ی بازرگانی اسماعیلی با نام شرکتی الماس تابان پاژ دایر گردید.

اطلاعات تماس

محسن کمال ترک

دبیر کمیته

مدیر عامل و رییس هیات مدیره شرکت مبتکران کیان تجارت ترک (بازرگانی کاشی و سرامیک ترک) مفتخر به خدمت در حدود دو دهه سابقه به شهروندان گرامی

اطلاعات تماس

کمیته کاشی و سرامیک با هدف همکاری در موارد مربوط به صنعت کاشی و سرامیک، سیاست‌های متعددی را در دستور کار خود قرار داده است. از جمله اهداف این کمیته می‌توان به بهبود فرآیندهای تهیه و تولید، افزایش بهره‌ وری، ترویج استفاده از فناوری‌های نوین و ارتقاء سطح دانش و مهارت خود اشاره کرد. همچنین، این کمیته بر ایجاد شبکه‌های همکاری با سایر نهادهای مرتبط و تقویت روابط با مشتریان تأکید دارد.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل