کمیته ایونت و امور نمایشگاهی به عنوان یکی از بازوهای تخصصی درحوزه‌ی برگزاری رویدادها و نمایشگاه‌ها به شمار رفته و نقشی اساسی در طراحی، سازماندهی و برنامه‌های اجرایی ایفا می‌کند. کمیته‌‌ی مذکور متعهد به ارتقای سطح کیفیت رویدادها از طریق ایجاد فرصت برای تبادلدانش و تجربه بوده و با سعی در ایجاد بستری مناسب، برای معرفی دستاوردها و توانمندی های داخلی فعالیت می‌کند.
سرکار خانم محبوبه ابراهیم زاده ریاست محترم این کمیته با دانش فراوان و تجربه‌ی خود در این زمینه، مدیریت این کمیته را تقبل نموده و به همراه دیگر اعضا در جهت گسترش دامنه‌ی کیفیت فعالیت‌های امور نمایشگاهی تلاش می‌نمایند.

محمدعلی وفایی منش

دبیر کمیته

مدیر برگزاری همایش های بزرگ کشوری- دانش آموخته رشته مدیریت گرایش منابع انسانی در مقطع ارشد در دانشگاه آزاد اسلامی مشهد - دارای مدرک MBA از دانشگاه اصفهان

اطلاعات تماس

محبوبه ابراهیم زاده

ریاست کمیته

..

اطلاعات تماس

کمیته‌ی ایونت و امور نمایشگاهی با هدف توسعه و ترویج صنعت نمایشگاهی و رویدادهای تخصصی در سطح ملی و بین المللی فعالیت دارد. این کمیته سیاست‌های خود را مبنی بر نوآوری و تعامل فعال باذین فعان داخل کشور استوار نموده‌است و تلاش مضاعفی برای تبادلدانش و تجربه و ایجاد تنوع در رویدادها با تمرکز بر رویکردهای مدرن بازاریابی و استراتژی‌های ارتباطی موثر دارد. تقویت همکاری‌های داخلی و بین المللی، حمایت از نوآوری‌ها و تلاش برای افزایش حضور و مشارکت فعالان این عرصه از سیاست‌ها و چشم اندازهای کلی کمیته هستند.

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل