به دلیل نوپا بودن بازار بورس در ایران و فرسودگی بسیاری از صنایع و همچنین به دلیل باورهای تاریخی مردم ایران و بسیاری از کشورهای دیگر جهان قسمت عمده ای از سرمایه های کشور در بخش ساختمانی در گردش است. علاوه بر آن با پشت سرگذاشتن تحریم های بین المللی، نیاز به سرمایه گذاری های زیرساختی در حوزه مجتمع های مسکونی مدرن و هوشمند، مجتمع های تفریحی، مجتمع های تجاری مدرن(Shopping Mall)، بیمارستانها و کلینیک های سلامت، ساختمانهای اداری مدرن و مجهز، مجتمع های تفریحی، فرهنگی و ورزشی کلاس جهانی، فضاهای آموزشی مدرن، مجتمع های صنعتی و  بین المللی و دهها حوزه دیگری که برای ارائه خدمات و محصولات خواهد بود.

در چنین بازار وسیعی شایسته است که دست اندرکاران صنعت ساختمان در رقابت با شرکتهای رقیب و با تمرکز بر مزیتهای رقابتی خود (نیروی کار ارزانتر،شناخت دقیق فضای کسب و کار مربوطه، اعتبار کسب شده در محیط کسب و کار و …) نسبت به افزایش نقاط قوت خود با به روزرسانی دانش مدیران فعلی و تربیت افراد متخصص، زمان را از دست ندهند. در طراحی این دوره تلاش شده که مدیران و کارشناسان شرکتهای فوق الذکر که عمدتا دارای تخصص در حرفه خود هستند به فضای حاکم بر دانش مدیریت و علوم انسانی ورود کنند و با ترکیب دانش و تجربه و شناخت و ارتباط با فضای پژوهش های بین المللی بتوانند با چالشهای آینده خود مواجهه حرفه ای نمایند.

دوره مدیریت ارشد کسب و کار در صنعت ساختمان(Construction Master of Business Administration)، یک دوره حرفه ای مدیریت می باشد. این دوره ارائه کننده دانش ها و مهارت های مورد نیاز برای مدیریت کسب و کار در پروژه های ساختمانی و دفاتر و شرکت های مهندسی و نیز کارشناسان و خبرگان خرید و فروش در صنعت ساختمان می باشد. فارغ التحصیلان این دوره بواسطه آشنایی با بعد مدیریتی در صنعت ساختمان، دیدگاه صرفا فنی نسبت به حوزه ساختمان، نداشته و می توانند پروژه هایی اقتصادی و بهره ور تعریف و اجرا کنند..

جزئیات و ثبت نام

تاریخ دوره ساعت برگزاری مدارک دوره هزینه ثبت نام
1398/06/10 22:02 ام بی ای، 60,000,000 ریال

مخاطبین دوره

اعضای هیئت مدیره، مدیران عامل، مدیران ارشد و میانی و مشاوران حرفه ای کارفرمایان شرکتهای سرمایه گذاری ساختمانی، شرکتهای مهندسین مشاور، شرکتهای پیمانکاری و شرکتهای مدیریت طرح یا مدیریت پیمان و خبرگان صنعت ساخت وساز و مشاورین املاک

هدف دوره

  • تربیت مشاوران حرفه ای
  • کمک به سیاست جانشین پروری مدیران ارشد سازمانها
  • به روزرسانی دانش مدیریت برای مدیران فعلی سازمانها
  • فراگیری اصول و مبانی حرفه ای در مقررات و قوانین ساخت وسازها در زمان کوتاه
  • آموزش زیر نظر اساتید و مدیران برجسته صنعت ساختمان شهر مقدس مشهد
  • اعطا گواهینامه معتبر از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برای شرکت در دوره و قابلیت ترجمه رسمی برای ادامه تحصیل در خارج از کشور
  • آماده سازی دانشپذیران در تهیه پورتفولیو جهت ادامه تحصیل
  • برگزاری دوره ها ی فشرده ویژه افرادی که قصد مهاجرت دارند

فرم ثبت نام

خانه
دسته بندی
کمیته ها
تماس با ما
پروفایل